Lokalita

Plzeň Bory je historicky oblíbenou a v současnosti vyhledávanou rezidenční oblastí. Nabízí vše, co dnešní společnost požaduje při výběru lokality pro bydlení.

V bezprostředním okolí jsou dosažitelné veškeré služby (MŠ, ZŠ, Poliklinika Bory, FN Plzeň Bory, pošta, restaurace a drobné obchůdky nebo nákupní centrum AREA Bory). Velice oblíbená je sousední oblast staré borské vilové čtvrti a sousedící kruhový park Na Hvězdě s dětským hřištěm.

Lokalita - rodina

Do 10 minut je pěšky dosažitelný Borský park včetně rozsáhlého tenisového klubu TK Slavia Plzeň a navazující lokalita České údolí s přehradní nádrží a multifunkčním sportovním areálem Škodaland s koupacím jezírkem, které mohou díky speciální úpravě využívat také maminky s dětmi a alergici. Cyklisté ocení blízkost sítě cyklostezek vedoucích podél řeky Radbuzy a propojující historické centrum města s dalšími rekreačními oblastmi včetně sportovního areálu Škoda Sport Park s množstvím nejrůznějších hřišť a sportovišť včetně naprosto ojedinělé lezecké stěny či lanového centra a dále oblíbené a hojně navštěvované plovárny Hradiště.

Lokalita - park

Pohodlné spojení s centrem města a dalšími oblastmi zajišťují pravidelné linky MHD (tramvaj č. 4, trolejbus č. 16, 22 včetně nočních linek). Historické náměstí Republiky je takto dosažitelné do pouhých 10 minut. Bezproblémové je rovněž dopravní napojení pro automobilovou dopravu včetně rychlé dosažitelnosti dálničního obchvatu města.

Lokalita - doprava

Kvalitní lokalita předurčuje k úspěšnému rozhodnutí v otázce výběru bydlení nebo realizaci zdařilé investice v realitním segmentu. Projekt Byty Vrchlického tato kritéria bezpochyby splňuje.

Byty Vrchlického

Zobrazit na mapě